Poker – taktyka slowplay

Poker grany w kasynach, bez różnicy czy gramy w kasynie tradycyjnym czy internetowym to wciąż gra hazardowa w której wygrana jest naszym celem. Warto sobie pomóc stosując jedną z wielu taktyk. Slowplay

jak nazwa mogłaby sugerować wcale niema na celu gry na czas, nie chodzi tutaj o odwlekanie podjęcia decyzji. Jest to taktyka ,która polega na sprawdzeniu podbić lub jedynie czekaniu . Robimy tak w sytuacji gdy nasze karty tworzą bardzo wysoki układ kart i chcemy to wykorzystać by pozostali gracze zbudowali nam dużą pulę do zgarnięcia.

Z taktyki slow play warto korzystać tylko w sytuacji gdy na przykład niektórzy gracze przy stole mają skłonność do agresywnej gry gdy posiadają silną rękę (na przykład wysoka para)mimo iż flop wcale nie jest dla nich korzystny. W takiej sytuacji czekamy na zachowanie danego gracza po wyłożeniu czwartej karty wspólnej na stół pokerowy. Jest szansa ,że w tym momencie podbije on kolejny raz stawkę robiąc dokładnie o co Tobie chodzi, czyli buduje pule.

Pamiętajmy by nie stosować taktyki slow play w czasie każdego rozdania. Pokerzyści mogą się szybko zorientować w tym zagraniu, a później nasza gra stanie się dla nich bardzo czytelna. Stosujmy ją także gdy mamy naprawdę bardzo silny układ kart, pozwoli nam to zminimalizować ewentualne straty.