Kiedyś hazard był dla mnie tylko złem, dziś jest świetną zabawą i rozrywką

Tak jak wielu ludzi, kiedyś traktowałem hazard jako wielkie zło. Kiedy tylko słyszałem, że ktoś gra dla rozrywki w ruletkę czy inną grę hazardową, z góry go potępiałem, traktowałem jak kogoś gorszego, uważałem z hazardzistę i człowieka uzależnionego.

Miałem jednak kolegę, który uporczywie od kilku lat próbował przekonać mnie do tego rodzaju rozrywki i co rusz podrzucał mi nowe argumenty wpływające na korzyść kasyna i gier hazardowych.

Pewnego dnia zmusił mnie, abym zasiadł przed komputerem i zagrał w ruletkę w jednym z kasyn internetowych, i od tego zaczęła się cała przygoda z hazardem.

Dziś uważam że cały hazard, a w szczególności ruletka jest świetną, wręcz wyborowa zabawa i możliwością spędzenia wolego czasu, a nie jak kiedyś uważałem złym i okropnym nałogiem. Oczywiście nadal twierdzę ze ciągłe granie w ruletkę może uzależnić, ale przecież wszystko jest dla ludzi i jeżeli mamy słabą psychikę, wszystko może uzależniać. Ją dzięki swojemu sceptycznemu podejściu do hazardu mam okropnie mocna psychikę, i nie wiem ile musiałbym wygrać w ruletkę, żeby zacząć grać nagminnie i nałogowo. Jestem tak twardym człowiekiem, że ruletka może być dla mnie wyłącznie rozrywką, w której czasem się cos wygrywa, czasem mniej, czasem więcej, ale zawsze w granicach rozsądku ludzkiego.