Jak grać w Ruletkę przez Internet

Czy wiesz jak grać w Ruletkę przez Internet?
Nie ma tu żadnych skomplikowanych zasad, systemów czy strategii, obstawia się dowolne pola jedynie na podstawie własnych przeczuć i uważnie śledzi się ruchy białej kulki i miejsce, w którym się zatrzyma. Nie ma wiec nic prostszego.

Po prostu wybieramy miejsce gdzie może się zatrzymać kulka i obstawiamy. Do wyboru mamy w wersji europejskiej 37 przedziałów z numerami zaczynającymi się od zera. Zmodyfikowana wersja amerykańska jak pamiętamy ma dwa zera wiec 38 przedziałów. Przedziały te są podzielone na dwa kolory przemiennie po całym kole jest to czerwony i czarny. Jedynie zero wyróżnia się zielonym kolorem.
Żeby nie było tak różowo grę urozmaiconą dając graczom możliwość obstawiania w zależności od numeru, kombinacji, zakresu, numerów parzystych i nieparzystych i oczywiście koloru.
Stawiając na pojedynczy numer możemy wygrać 35:1

Stawiając na Red, Black, czyli czerwone, czarne mamy takie możliwości:

1: 1 zakłady od 1do 18,
od 19 do 36,
parzyste,
nieparzyste,
czarne,
czerwone

zwane są szansami prostymi lub zakładami zewnętrznymi

Do wyboru są jeszcze zakłady wewnętrzne takie jak:

Straight Up czyli wspominany wcześniej numer pojedynczy — 35:1
Split Bet, dwa numery — 17:1
Street Bet, trzy numery — 11:1
Corner Bet, cztery numery — 8:1
Five Bet, pierwsze pięć numerów (0,00,1,2,3) — 6:1
Six Line Bet, linia — 5:1
Column Bet, kolumna — 2:1
Dozen Bet, tuziny: 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36 — 2:1
Even, Odd, parzyste, nieparzyste — 1:1

Gra zaczyna się w momencie, gdy koło zaczyna się kręcić a krupier, odwrotnie do ruchu koła puszcza kulkę. Oczywiście to gracz musi odgadnąć, na jakim polu zatrzyma się kulka i odpowiednio je obstawić. W tym momencie zaczyna się prawdziwe wyzwanie, jakim jest odgadnięcie właściwego pola, gdyż kombinacji jest na prawdę wiele. Koniec obstawiania następuje po słowach krupiera “no, more” czyli koniec obstawiania. Nie można wtedy zawrzeć już żadnych zakładów trzeba się wiec nieco pośpieszyć. Jako, ze kasyna starają się zachęcić graczy do gry, niektóre z nich zezwalają na obstawianie nieco dłużej praktycznie do momentu, gdy kulka zacznie zwalniać. Dopiero wtedy krupier wypowiada magiczna kwestię kończącą obstawianie.

Ten moment to dla wielu graczy najbardziej zapisuje się pamięci chwila, w której kulka zatrzymuje się na polu, które zdążyli obstawić. To największe szczęście, jakie mogło się im przytrafić gdyż oprócz obstawiania nie ma tu żadnej innej strategii, reszta to kwestia szczęścia. Choć może nie końca, czego przecież ludzie nie wymyślą, żeby zapewnić sobie przychylność losu i zapewnić wygraną. Pozostało jeszcze wspomnieć o graczach, których podczas gry może być nawet ośmiu. Grają jednak nie przeciwko sobie, lecz przeciw krupierowi. Kasyno zadbałoby podczas gry nie zaszłą żadna pomyłka i każdy z graczy otrzymuje inny kolor żetonów. Dla niektórych z nich nawet on ma szczególna znaczenia, bo może albo przeszkodzić albo dopomóc w wygranej.

Przez szereg lat, w jakich toczyły się gry w ruletkę niektóre osoby pokusiły się o opracowanie kilku strategii mających za zadanie zwiększenie szansy na wygraną:
Obstawianie tylko czerwonego, lub czarnego pola, mimo, że dosyć często używane, daje tylko 50% szans na wygraną, która jest w stosunku 1: 1 •1-18 lub 19-36. Aby obstawić w ten sposób żeton umieszcza się na jednym z pól oznaczonych od 1 do 18 bądź 19 do 36 a wygraną mnoży się razy jeden.

Obstawianie parzystych, lub nieparzystych liczb. Żeton umieszczamy jest na jednym z dwóch pól, oznaczonych Odd- nieparzyste, bądź Even -parzyste. Wygrana w takich zakładach mnożona jest również razy jeden.

System na „5”
W tym systemie wygrana jest równa 35:1 za każdą z pięciu trafionych liczb.

Kolumny
Pod uwagę bierze się pionową kolumnę numerów w siatce na przykład: 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36. Zakład stawia się poza siatką na spodzie kolumny w polach oznaczonych stawką 2 do 1. Jeśli którakolwiek z tych liczb wypadnie, wygrana liczona jest w stosunku 2 do 1. W tym zakładzie wyłączone jest 0 i 00

Obstawianie tuzina, jeśli kulka wypadnie na którymś z wybranych przez gracza tuzinów, wygrana jest wypłacana w stosunku 2:1

Obstawianie wielokrotne, w momencie gdy jeden zakład przegrywa, podwaja się go. Kiedy wygrywa, wraca się do pierwszego układu, jednak ten typ strategii daje od 25 do 50% szans na wygraną. Aby móc korzystać z tej taktyki trzeba posiadać niestety sporą sumę pieniędzy. Nie każdy gra więc tą metodą.
Ja wiesz już jak grać w Ruletkę przez Internet to możesz sprawdzić się w praktyce.