Bezpieczny Blackjack w karty w sieci Internet

Dziś bezpieczny Blackjack w karty w sieci Internet to nic co dziwi. Gra jest popularna dzięki temu, że łączy elementy szczęścia i elementy umiejętności gry. Istnieje opcja liczenia kart. Prekursorem gry był Vingt-et-un co z angielska brzmi twenty-one, czyli 21.

Gra powstała około roku 1700 we Francji.

W 1956 roku podjęto pierwszą próbę matematycznego podejścia do blackjacka. Został opublikowany artykuł pod tytułem „Optymalna strategia BlackJacka”, który został napisany przez Rogera Baldwina. W 1962 została ona poprawiona przez Edwarda Thorpa. Natomiast w 1963 roku opublikował swoje rezultaty w książce „Beat the Dealer”, która znalazła się na liście bestsellerów New York Times-a. Kasyna próbowały się przystosować do metody liczenia kart zmieniając reguły na mniej korzytne dla graczy jednak nikt nie chciał grać z tymi zasadami. Więc kasyna musiały wrócić do poprzednich reguł.

Jeżeli chcemy zmniejszyć przewagę kasyna należy zastosować odpowiednie strategię. Jeżeli wybierzemy odpowiednią strategię nasze szansę znacząco wzrosną.. Jeżeli podążamy za strategią krupiera przewaga kasyna wynosi około 5.5%. Jest to dość sporo. Jednak jeśli zastosujemy strategię „bez fury”, która polega na nied dobieraniu kart gdy mamy 11 punktów zmniejszamy przewagę kasyna do około 4%.

W blackjacku karty punktowane są w następujący sposób :

Karty 2 do 9 mają wartość równą wartości karty (3 karo ma wartość 3 itd).
10, Walet, Dama i Król mają wartość równą 10 punktów.
As ma wartość równą 1 lub 11, w zależności, co jest lepsze dla gracza.

Jeżeli mamy więcej niż 21 punktów automatycznie przegrywa. Jeżeli natomiast gracz ma 21 punktów lub mniej, krupier zaczyna odkrywanie kart i w zależności od sumy oczek ma do wyboru akcje. Jeżeli ma mniej niż 17 punktów to musi dobrać kartę, jeżeli ma ich wiecej nie może dobrać. (Nie ma na to wpływu ilość punktów gracza). Wygrywa ten, który ma sumę punktów bliższą lub równą 21.

Bezpieczny Blackjack w karty w sieci Internet znajduje sie w każdym z naszych kasyn.