A może poker karaibski?

Poker karaibski jest jedną z znanych w kasynach online odmianą popularnego pokera. Aby pograć w niego na przykład w domu, potrzebujemy talii pięćdziesięciu dwóch kart, a więc bez dżokerów. W grze jest dwóch przeciwników.

W kasynie oczywiście jednym z nich jest krupier. Na samym początku musimy włożyć do puli zakład początkowy. Krupier rozdaje po pięć kart, z czego jedną ze swoich odsłania. Żadnych innych kart w pokerze karaibskim już nie dostajemy ani nie wymieniamy. Gracz oceniając karty musi podjąć decyzję co dalej.

Zakład toczy się o to kto wygra. Możemy pasować w przypadku gdy nie mamy pomysłu. Albo postawić na którąś ze stron. Siebie albo bank. Jeżeli gracz przegra albo spasuje, jego początkowy zakład należy już do kasyna. Wygrywa ta strona, która posiada silniejszą konfigurację kart. Poker karaibski jest chyba najprostszą odmianą pokera. Cieszy się dużym zainteresowaniem z uwagi na małą przewagę kasyna nad uczestnikiem rozgrywki. W pokerze karaibskim nie odstraszają nas również zakłady początkowe, których minimalne stawki należą do bardzo małych.